^Do góry

Szkółka pływacka Centrum Pływackie PIXEL SWIMMING zaprasza na zajęcia nauki i doskonalenia pływania dzieci od 4 roku życia, młodzież i dorosłych. Jako że odbiorcami są również najmłodsi, organizatorzy proponują zajęcia w formie zabaw. Pewnym jest, że podczas zajęć nie będzie nudy – ciekawa forma gwarantowana!

Nauka pływania podczas zajęć szkółki uczy pracy w grupie, niezbędnej w późniejszym życiu dziecka. Spotkania uczą systematyczności, kształtują charakter i - co ważne dla mniej odpornych pociech – hartują organizm. Dzięki umiejętności pływania polepsza się zdrowie, zwiększa bezpieczeństwo podczas wakacyjnych wypraw nad morze, wzrasta kondycja fizyczna. Pływanie to również przyjemność i prosty sposób na relaks.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowany zespół instruktorów pływania. Szkółka pływania zapewnia profesjonalny sprzęt, zarówno do nauki pływania podstawowego jak i doskonalenia wszystkich technik pływania (styl motylkowy, grzbietowy, klasyczny, dowolny). Zaletą wszystkich zajęć jest wnikliwe dobieranie rodzaju, tempa i formy ćwiczeń do potrzeb każdego. Prowadzone zajęcia nadzorowane są przez osoby posiadające stosowne uprawnienia, w zależności od zakresu potrzeb oraz stopnia zaawansowania. Kilka najważniejszych zalet prowadzonych zajęć to:

  • oswojenie dziecka z wodą
  • pozbawienie lęku przed wodą,
  • nauka pływania oraz trening pływacki,
  • doskonalenie technik pływackich,
  • możliwość zdobycia karty pływackiej,
  • szkolenia przygotowawcze do kursu Ratownik wodny.

                                      ZAPRASZAMY SERDECZNIE